statystyki szczegółowe

Aktualności

DWÓJKA: WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO

• autor: radwan84, 2010-05-09 15:22

W XIV kolejce krośnieńskiej klasy "C" rezerwy ze Strachociny podejmowały dziesiątą w tabeli Tyrawię. Spotkanie nie stało może na najwyższym poziomie, ale praktycznie przez całe 90 minut to nasz...

zespół przeważał na boisku. Nieskutecznością jednak razili nasi zawodnicy i o mały włos nie doszło do niespodzianki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0 i w szeregi naszego zespołu wkradło się niepotrzebne zdenerwowanie. W drugiej odsłonie spotkania pomimo naszych nieustannych ataków to przyjezdni zdobywają pierwszą bramkę, wykorzystując jedną z nielicznych kontr. Na nasze szczęście wprowadzony po przerwie Tomasz Wojdyła szybko odnalazł się na boisku i ładnym strzałem za pola karnego doprowadził do remisu. Ten sam zawodnik kilka minut później wykorzystał znakomite podanie od Adamiaka i mając przed sobą już tylko pustą bramkę wyprowadził nasz zespół na prowadzenia. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

GÓRNIK II Strachocina - TYRAWIA Tyrawa Solna 2:1 (0:0)
 1:1 Wojdyła T. 65', 2:1 Wojdyła T. 70'

Górnik II: Kwolek - Bartuś, Patrylak, Wierzganowski(46' Cecuła), Piotrowski(46' Adamiak) - Radwański, Reguła, Wojdyła D., Garbowski - Stankiewicz(55' Wojdyła M.), Buczek(60' Wojdyła T.)